AUTOR

Urodziłem się w czasach, w których agentem 007 był Roger Moore. Mieszkam we Wrocławiu, skąd wyruszam w podróże śladami Jamesa Bonda.

Przygody agenta 007 to najdłuższy serial w historii kina, dlatego w nieskończoność można z nich czerpać pomysły do kolejnych wyjazdów, co z chęcią czynię jako podróżnik. Odwiedzając kolejne lokacje znajduję inspiracje do zdjęć, co robię jako fotograf. W końcu zgłębiam jak powstawały kolejne filmowe sceny, co często fascynuje mnie jako inżyniera.

Zapraszam do podróży za kulisy świata Bonda.

Piotr Zając

W kamieniołomach Carrara, gdzie sfilmowano część pościgu rozpoczynającego film "Quantum of Solace".

– W kamieniołomach Carrara, gdzie sfilmowano część pościgu rozpoczynającego film „Quantum of Solace”.

Przed Diabelskim Młynem na Praterze w Wiedniu, gdzie sfilmowano sekwencję do filmu "W obliczu śmierci".– Przed Diabelskim Młynem na Praterze w Wiedniu, gdzie sfilmowano sekwencję do filmu „W obliczu śmierci”.

Siena, Włochy– Przed wejściem do Palazzo Pubblico przy Piazza del Campo w Sienie. Tutaj sfilmowano scenę, w której Craig Mitchell ucieka przed agentem 007 na początku filmu „Quantum of Solace”.

Przed pałacem Schönbrunn w Wiedniu, gdzie sfilmowano "W obliczu śmierci".– Przed pałacem Schönbrunn w Wiedniu, gdzie sfilmowano sekwencję do filmu „W obliczu śmierci”.